Apie mus

KAS?      Loginio mąstymo ugdymo mokyklėlė LOGOGO.

KAM?      3 – 7 metų vaikams

KUR?      Vilniaus Mokytojų Namai, Vilniaus g. 39, Vilnius

KADA?     Vilniaus Mokytojų Namuose šeštadieniais;

               

KODĖL?

Ugdant šiuolaikinius vaikus daug dėmesio skiriama vaiko pažinimui, jutimų ir matematinių įgūdžių lavinimui, o loginis mąstymas dažnai užmirštamas. LOGOGO mokyklėlėje vaikai mokosi logiškai mąstyti, nes loginis mąstymas nėra magiškas savaiminis procesas ar talentas, tai – išmokstamas protinis procesas.

KAIP?

Stebėdami. Darydami bandymus. Klysdami. Liesdami. Spręsdami. Žaisdami. Loginiai žaidimai ir užduotys skatina mąstyti ir rasti teisingą sprendimą, veikti pagal taisykles, siekti rezultato, lavina vaiko sumanumą, dėmesį, regimąjį ir girdimąjį suvokimą, atmintį. Pedagogai LOGOGO mokyklėlėje dirba pagal specialiai parengtą loginių užduočių, pratimų ir žaidimų programą – sistemą.

KO?

 • Pagrindinių loginių operacijų: analizės, sintezės, palyginimo, klasifikavimo, sisteminimo bei apibendrinimo.
 • Samprotauti, įrodyti, motyvuoti.
 • Konstruoti pagal schemas, savarankiškai, kūrybiškai.
 • Pačiam įveikti sunkumus, padėti draugui ir pasitikėti savimi.
 • Orientuotis erdvėje.
 • Dirbti poromis, grupėse, skatinti geranoriškumą draugo atžvilgiu, gebėjimą išklausyti.
 • Tvarkyti savo laiką.

 

KOKIOS?     VEIKLOS:

LOGOGO //

Šios pamokėlės metu vaikai sprendžia logines užduotėles bei atminties, dėmesio lavinimo pratimus; susipažįsta su skaitmenimis,  geometrinėmis figūromis, spalvomis; mokosi grupuoti, lyginti, sisteminti, apibendrinti, klasifikuoti, rasti skirtumus; ugdo orientavimosi erdvėje įgūdžius, formuoja skaičiavimo įgūdžius.

MOKSLO IŠDAIGOS //

Tai aktyvi veikla, kurios metu vaikai kaupia patirtį, diskutuoja, mokosi sutelkti dėmesį, samprotauja, kritiškai mąsto, sprendžia problemas, mokosi savarankiškumo, vysto gebėjimą prognozuoti, ugdo socialinius įgūdžius. TAI:

 • Loginiai, strateginiai ir lavinamieji žaidimai (Sudoku, Tangramos, Alias, Memory, Domino ir kt.);
 • Įdomieji bandymai, eksperimentai, tyrinėjimai (pirmojo telefono aparato gaminimas, gudrybės su monetomis, burtai su druska, pipirais, plaukianti adata, slapto laiško rašymas ir kt.);
 • Šaškių žaidimas;
 • Šachmatų žaidimas;
 • Lego education programa;
 • Pradinis techninis modeliavimas - namelių, žaislų, mašinų, lėktuvų modeliavimas iš kartono, plastiko ir kitų medžiagų. 

 Užsiėmimus veda skirtingi savo srities specialistai.

ABC / PASIRUOŠIMAS MOKYKLAI //

Mokykla yra labai reikšmingas įvykis kiekvieno vaiko gyvenime, todėl pasiruošimo mokyklai pamokėlės bus labai naudingos vaikui – jis puikiai pasiruoš naujiems gyvenimo iššūkiams. Pasiruošimo mokyklai pamokėlės skirtos 4 - 6 metų vaikui. Mūsų programa sukurta taip, kad kiekvienas vaikas turėtų galimybę pasiruošti skaityti, rašyti ir geriau susikaupti.  Pasiruošimo mokyklai pamokėlėse vaikučiai lavins rankytes, mokysis pažinti raides, lavinti socialinius įgūdžius, mokysis pozityvios psichologijos: spręsti konfliktus, reikšti emocijas, pažinti jausmus, skatins vaikus atrasti ir ugdyti savo stiprybes.

MAGIC ENGLISH //

Vaikai susipažįsta su anglų kalbos raidėmis, lavina šnekamąją kalbą: mokosi reikalingiausių žodžių ir frazių. Įdomios ir motyvuojančios užduotys padeda mokytis kalbos, skatina vaikų kūrybiškumą. Pamokų metu integruojami naratyvinio žaidimo, komunikaciniai, aktyvaus mokymosi metodai. Veiklos įdomios, šiuolaikiškos ir motyvuojančios vaikus. Mokytojai stebi individualią vaikų pažangą.